Krb je příjemným společníkem i nenahraditelným zdrojem tepla pro váš domov. Nabízíme širokou paletu konstrukcí i designu: otevřené nebo uzavřené topeniště, teplovodní nebo teplovzdušná varianta, na dřevo i na plyn, na vše máme řešení.

Krby a krbové vložky

Krby a krbové vložky dotváří atmosféru rodinného domu a zároveň jsou významnými zdroji tepla, proto je dům často vytápěn pouze jimi. Existuje mnoho typů lišící se rozměry, konstrukcí, provedením a dalšími parametry, jsme připraveni vám poradit s výběrem krbu nebo krbové vložky, které se nejlépe hodí do vašeho domu. Každý návrh vychází z výpočtu tepelných potřeb, který připravujeme pro každého našeho zákazníka.

Krbové vložky mohou být teplovzdušné, kdy se ohřívá vzduch, a teplovodní, kde ohřívaným médiem je voda a je u nich tedy požadavek na nejefektivnější přenos energie do vody. Krbové vložky nabízíme na dřevo, ale také na plyn od firmy M-design.

Nabízíme krbové vložky od předních českých i zahraničních výrobců a velký důraz klademe nejen na funkčnost, ale i na servis a poradenství v dané oblasti.