Objevte

Kamna

Kamna představují ideální zdroj tepla, který využijete jak pro primární, tak i pro doplňkové vytápění.

Naše služba

Komplexní a odborné realizace kamen

Z naší nabídky kamen si vybere opravdu každý. Poskytujeme vám tradiční i moderní kachlová kamna. Pro efektivní vytápění nemovitostí dodáváme teplovzdušná kamna a kamna s teplovodním výměníkem. Kamna dodáváme z litiny a z kotlové ocele. Dále si u nás vyberete zahradní kamna a designová otočná, závěsná i sloupová kamna. Kamna dodáváme pro novostavby i rekonstrukce rodinných domů.

Naše výhoda

Při výběru kamen je na prvním místě design a koncepce.

Nejdříve si vyberete designově vhodný typ kamen. O vše další se už postaráme. Připravíme kompletní technické řešení a zajistíme, aby kamna nebyla předimenzovaná nebo naopak poddimenzovaná. Kamna vám navrhneme a dodáme včetně kompletního komínového systému.

Kamna na míru

Poskytujeme komplexní škálu služeb, týkající se všech možných aspektů vašeho komína.

Technické výpočty

Postaráme se i o veškeré technické náležitosti. Od výpočtů potřebných materiálů přes rozměry až po zátěžové rovnice.

Projekce a vizualizace

Připravíme profesionálně zpracovanou projektovou dokumentaci včetně vizualizace předpokládaného výsledku naší práce.

Termíny stíháme

S námi se můžete spolehnout na vše, na čem se domluvíme. Žádné pozdní dokončení!

Bohaté zkušenosti

V oboru už máme opravdu velké zkušenosti, které jsou vidět ne jen v kvalitě, ale také v rychlosti naší práce.

Uskladnění materiálů

Je nám jasné, že ne vždy je kde uskladnit veškerý materiál, který je potřeba. Proto jsme si vzali za své, že se postaráme, aby nikde nepřekážel.

Spolupracujeme s kvalitními dodavateli

Kamna ze sériové výroby vám dodáváme od nejkvalitnějších českých a zahraničních dodavatelů. K našim hlavním dodavatelům patří výrobci Romotop, Heta, Thorma, Nordica a Leda. K přednostem kamen ze sériové výroby patří výhodná cena, krátké termíny dodání a relativně rychlá instalace kamen a jejich zprovoznění. Rádi vám dodáme také zahradní krby nebo plynové grily pro jedinečné chvíle pohody u grilování.

Realizujeme

Projekce kamen a technické výpočty

Prodej, instalace a výstavbu kamen

Montáže komínových systémů

Realizujeme

Zhotovíme vám kamna na míru

Toto řešení je složitější a vyžaduje velkou odbornost i spolupráci stavební firmy již v počátcích stavby domu. Jako jedni z mála vám poskytujeme komplexní výstavbu kamen od projekce přes precizní výstavbu až po kompletní realizaci komínového systému.

Rádi vám dodáme individuálně stavěná kamna s tahovými systémy. Toto řešení je optimální do pasivních staveb, neboť tento systém akumuluje energii do materiálů a následně ji uvolňuje do vytápěného prostoru v rozmezí 6–24 hodin. Individuálně stavěná kamna dokážou vytápět několik místností i nadpodlaží. K přednostem stavěných kamen patří zdravé sálavé teplo, originální design a přizpůsobení na míru nemovitosti.

Napište nám přes kontaktní formulář.

Uvažujete o pořízení kamen? Napište nám přes kontaktní formulář. Odborné kamnářské práce realizujeme převážně ve Středočeském kraji a Praze, ale i delší vzdálenosti, jako Kutná Hora, Havlíčkův Brod nebo Jihlava, pro nás nejsou problém.