Objevte

Zahradní krby

Zahradní krb skvěle doplní každou zahradu i terasu.

Naše služba

Realizace zahradních krbů na míru

Aby byl krb skutečnou ozdobou, musí být nejen praktický, ale také funkční a hezký na pohled. A přesně takový zahradní krb vám postavíme!

Naše výhoda

Poskytujeme vám profesionální realizace zahradních krbů na míru.

Vyslechneme veškerá vaše přání a navrhneme vám nejlepší řešení. Zahradní krby s citem zakomponujeme do stávající architektury. Dodáváme a stavíme zahradní krby pro grilování a uzení i velké krby pro grilování selat. Zároveň stavíme tradiční pece na pečení chleba, drůbeže, pizzy a dalších pokrmů. Jednoduše vždy vyhovíme vašim představám.

Krb na míru

Ať už máte na svůj vysněný zahradní krb jakýkoliv požadavek, my mu umíme vyhovět!

Letní kuchyně

Realizujeme i kompletní výstavbu letních kuchyní! Vám už pak bude stačit jen pozvat přátele.

Projekt a vizualizace

Připravíme profesionálně zpracovanou projektovou dokumentaci včetně vizualizací předpokládaného výsledku naší práce.

O uskladnění se postaráme

S prostorem pro materiál si nelamte hlavu. My vám ho vždy pečlivě uskladníme.

Termíny stíháme

S námi se můžete spolehnout na vše, na čem se domluvíme. Žádné pozdní dokončení!

Výběr materiálů

Široká nabídka moderních i tradičních obkladů, spolupráce s významnými značkami.

Spolupracujeme se špičkovými dodavateli

Komínové systémy odebíráme od prověřených dodavatelů, kterými jsou CIKO komíny a RICOM gas. Tito partneři nás pravidelně školí v oblasti montáže komínů. Dále spolupracujeme s dodavateli ROKA Ráža a Jeremias. Díky širokému portfoliu dodavatelů jsme schopni navrhnout optimální variantu komínu pro váš krb, kotel nebo kamna, včetně zajištění revizní zprávy.

Zhotovíme vám luxusní letní kuchyně

Zahradní kuchyně jsou skvělým doplňkem zahrady. Obzvlášť v případech, kdy vám již nestačí prostor pro letní grilování. Venkovní kuchyně vám poskytne komfort pro vaše kulinářské umění. Máme za sebou několik povedených realizací, mezi které patří výstavba letní kuchyně v nerezu s kamenným obkladem a s možností grilování selete na otočném roštu. Realizace letní kuchyně je svým rozsahem práce sice náročnější, výsledek ale stojí za to! Postavíme vám letní kuchyň přesně podle vašich přání.

realizujeme

Zahradní krby a udírny

Pece na chleba a pizzu

Kruhová topeniště

Letní kuchyně

Realizujeme také venkovní kruhová topeniště

Rádi vám zhotovíme také kruhová topeniště s posezením, kde si budete rádi vychutnávat teplé večery a pohledy na plápolající oheň. Zahradní posezení a kruhová ohniště vám postavíme v různých provedeních. Podívejte se také na naši nabídku plynových grilů.

Napište nám přes kontaktní formulář.

Postavíme vám jedinečné zahradní krby, venkovní kruhová topeniště nebo komfortní letní kuchyně. Napište nám ještě dnes. Prodej, montáž a servis zahradních krbů vám poskytujeme převážně ve Středočeském kraji a Praze, ale i delší vzdálenosti jako Kutná Hora, Havlíčkův Brod nebo Jihlava, pro nás nejsou problém. Dále vám poskytujeme realizace krbů a krbových vložek a komplexní kominické služby.