Objevte

Komíny a spalinové cesty

Bez pořádného komínu není oheň a bez ohně není teplo.

Naše služba

Profesionální realizace komínů

K vašemu krbu postavíme správný a fungující komín nebo upravíme ten stávající. Používáme materiály od českých i zahraničních dodavatelů, kteří nám zároveň poskytují pravidelná profesní školení.

Naše výhoda

Poskytujeme vám komplexní realizace komínů a spalinových cest

Od projekce přes výstavbu až po finální revizi. Komíny realizujeme pro novostavby i rekonstrukce rodinných a bytových domů. K výstavbě komínů a spalinových cest přistupujeme zodpovědně a precizně. Komín je totiž základem správného a bezpečného krbu a kamen jak v domě, tak na zahradě. Jedná se o dekorativní i funkční část celého vytápěcího systému. Jeho provedení proto musí být precizní a kvalitní, neboť na něm závisí bezpečnost vaší rodiny.

Kominické služby

Poskytujeme komplexní škálu služeb, týkající se všech možných aspektů vašeho komína.

Výstavba i rekonstrukce

Ať je už potřeba opravit starý, nebo postavit nový komín, Krby komplet tu jsou pro vás!

Revize spalinových cest

Zajistíme vám ověřenou kontrolu vašich spalinových cest rychle a jednoduše.

Pohlídáme za vás termíny kontroly.

O vše se rádi postaráme a vy se budete moci věnovat důležitějším myšlenkám.

Využíváme špičkové technologie.

Kvalita za rozumný čas je pro nás důležitý poměr. Proto následujeme nejnovější trendy v oboru.

Kvalita nadevše

S Krby komplet se můžete spolehnout na perfektní provedení naší práce.

Spolupracujeme se špičkovými dodavateli

Komínové systémy odebíráme od prověřených dodavatelů, kterými jsou CIKO komíny a RICOM gas. Tito partneři nás pravidelně školí v oblasti montáže komínů. Dále spolupracujeme s dodavateli ROKA Ráža a Jeremias. Díky širokému portfoliu dodavatelů jsme schopni navrhnout optimální variantu komínu pro váš krb, kotel nebo kamna, včetně zajištění revizní zprávy.

Komín vám odborně navrhneme

Spalinové cesty a komíny vám odborně navrhneme, připravíme projekce a technické výpočty. V nejsložitějších případech konzultujeme komínové těleso přímo s techniky od našeho dodavatele nebo se soudními znalci z oboru spalinových cest. Obrovskou předností našich služeb je, že komíny realizujeme komplexně a v perfektní kvalitě. Zároveň vám poskytujeme navazující kominické služby.

Realizujeme

Projekce spalinových cest

Komplexní výstavbu komínů

Kontroly a čištění komínů

Revize spalinových cest

SLužba

Postaráme se o rekonstrukce komínů

Dokážeme vám pomoci se starým nebo nevyhovujícím komínem, který pomocí frézování a vložkování opravíme tak, aby z bezpečnostního hlediska vyhovoval. Zároveň vám poskytujeme uskladnění nakoupeného materiálu pro budoucí výstavbu komínu. Díky dostatečně včasnému nákupu před realizací předcházíme nedostupnosti komponentů, a tím nás neomezují dodací lhůty.

Napište nám přes kontaktní formulář.

Zajistíme vám profesionální realizace komínů a spalinových cest. Sídlíme v obci Bylany u Chrášťan v okrese Kolín. Komíny a spalinové cesty, krby, kamna a zahradní krby realizujeme od Českého Brodu až po Jihlavu.