Objevte

Krby a krbové vložky

Krby a krbové vložky představují významný zdroj tepla.

Naše služba

Komplexní realizace krbů a montáže krbových vložek

Využívají se jako primární zdroj tepla na chatách i chalupách nebo jako doplňkové vytápění v rodinných domech. Například v kombinaci s plynovým kotlem či tepelným čerpadlem. Hořící oheň zároveň v interiéru utváří příjemnou a útulnou atmosféru.

Realizujeme

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti vytápění domů a bytů.

Poskytujeme vám prodej krbových vložek, profesionální realizace krbů, odborné poradenství a rychlý záruční i pozáruční servis. Krby realizujeme v široké paletě konstrukcí a designu. Stavíme otevřená i uzavřená topeniště a krby s teplovodní, akumulační nebo teplovzdušnou vložkou. Vedle krbů na dřevo realizujeme krbové vložky na plyn a také provádíme kompletní výstavby a rekonstrukce komínů.

Krb na míru

Postaráme se vám o váš vysněný krb na míru. Jakékoliv přání bude vyslyšeno.

Technické výpočty

Postaráme se i o veškeré technické náležitosti. Od výpočtů potřebných materiálů přes rozměry až po zátěžové rovnice.

Projekt a vizualizace

Připravíme profesionálně zpracovanou projektovou dokumentaci včetně vizualizací předpokládaného výsledku naší práce.

Uskladnění materiálů

Je nám jasné, že ne vždy je kde uskladnit veškerý materiál, který je potřeba. Proto jsme si vzali za své, že se postaráme, aby nikde nepřekážel.

Dlouholeté zkušenosti

V oboru už máme opravdu velké zkušenosti, které jsou vidět ne jen v kvalitě, ale také v rychlosti naší práce.

Doplňující služby

Krbem naše realizace nekončí. Jsme připraveni postavit i komín a zajistit kontrolu spalinových cest.

Realizujeme

Otevřená a uzavřená topeniště

Teplovodní krbové vložky

Teplovzdušné krby

Akumulační krby

Krby na dřevo

Krby na plyn

Vizualizace

Připravíme vám návrh a 3D vizualizace

Součástí našich služeb provádíme kompletní návrh krbu, technické výpočty a 3D vizualizace. Každý návrh vychází z výpočtu tepelných potřeb, který připravujeme pro každého našeho zákazníka. Jsme připraveni vám poradit s výběrem krbu nebo krbové vložky, které se nejlépe hodí do vašeho domu. Velký důraz klademe jak na technické, tak i designové řešení.

Zdroje

Využíváme kvalitní materiály od prověřených dodavatelů

Nabízíme vám krbové vložky od předních českých i zahraničních výrobců. Instalujeme krbové vložky značky Hoxter, Romotop, Heta, Kobok a Nordpeis. Dále si u nás vyberete z široké nabídky moderních i tradičních obkladů. Zároveň vám poskytujeme nadstandardní službu v podobě uskladnění nakoupeného materiálu. Veškerý materiál na váš krb nakoupíme a uskladníme do doby realizace.

Napište nám přes kontaktní formulář.

Zajistíme vám profesionální realizace krbů a montáže krbových vložek. Napište nám přes kontaktní formulář. Sídlíme v obci Bylany u Českého Brodu. Krby, kamna, komíny a zahradní krby realizujeme převážně ve Středočeském kraji a Praze, ale i delší vzdálenosti, jako Kutná Hora, Havlíčkův Brod nebo Jihlava, pro nás nejsou problém.